Skolens ansatte

Heidi Sloth Christensen
Skoleleder
skoleleder@fjelsoe-friskole.dk

Erik Erlandsen
Sekretær og buschauffør
erik@fjelsoe-friskole.dk

Christian Nabe-Nielsen
Lærer
christian@fjelsoe-friskole.dk

Heidi Egedal
Lærer
heidiegedal@fjelsoe-friskole.dk

Diana Fabian Olesen
Lærer
diana@fjelsoe-friskole.dk

Lone Mortensen
Lærer
lone@fjelsoe-friskole.dk

Hanne Bisgaard
Lærervikar
hanne@fjelsoe-friskole.dk

 

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *